Prodej lodních motorů SELVA

 

Jsme autorizovaným prodejcem lodních motorů značky SELVA a poskytujeme jak záruční, tak i pozáruční servis těchto pohonných jednotek.

SELVA je italský výrobce výkonných a spolehlivých závěsných lodních motorů. Nabídka této značky aktuálně obsahuje 32 modelů motorů s výkonem od 2,5 do 2x 250 koní, a to v celkových 94 variantách. V portfoliu naleznete jak 2-taktní motory s karburátorem i s přímým vstřikováním paliva DFI, tak motory 4-taktní včetně verzí XSR.

Pokud jste nikdy o značce SELVA neslyšeli, nemusíte mít obavy. Spoluvlastníkem této značky je jiný, mnohem známější výrobce lodních motorů – japonská YAMAHA. Obě firmy spolu úzce spolupracují. SELVA vyrábí některé komponenty pro YAMAHU, ta motory vyrábí a odesílá je zpět do Itálie, kde motory dostanou italský design a prodávají se pod značkou SELVA. Zákazník tak vlastně získává motor renomované značky YAMAHA ve vší kvalitě, která se nechá očekávat. Díky této formě spolupráce však nejsou motory SELVA zatíženy evropským dovozním clem, které by negativně ovlivnilo koncovou cenu lodního motoru. SELVA se tak stává konkurenčně velmi zajímavým produktem především díky poměru kvality a nízké prodejní ceny.

4-taktní motory SELVA

Tato modelová řada lodních motorů SELVA se vyznačuje především výrazným vztahem k přírodě. Díky sofistikovaným technologiím, kompaktnosti, eleganci a inovativnímu designu bodují tyto závěsné motory především v segmentu rekreační plavidel.

selva_logo4-taktní motory SELVA XSR

Obrovské zrychlení a nízká spotřeba. To jsou hlavní charakteristiky modelové řady XSR, která byla speciálně vyvinuta pro ty nejnáročnější zákazníky. Motory této řady jsou řízeny vyspělým elektronickým systémem, který tím nejlepším možným způsobem řídí všechny funkce motoru jako i jeho dech-beroucí výkon.

2-taktní motory SELVA DFI

Živý jako 2-takt, ekologický jako 4-takt – nejlepší způsob, jak popsat charakteristiku závěsných lodních motorů modelové řady DFI, jejichž technologii SELVA každoročně inovuje. Motory DFI – motory narozené ve znamení žraloka.

2-taktní motory SELVA

Agilní a snadno ovladatelné – to jsou 2-taktní motory SELVA. Nabízejí především sílu, jednoduchou ovladatelnost, spolehlivost a nízkou hmotnost. Svou věrností osloví především ty, pro které je voda povoláním.

katalog_lodni_motory_selva

Katalog lodních motorů SELVA si můžete stáhnout zde.

Pro cenovou nabídku nás, prosím, kontaktujte.

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám nebo využijte náš kontaktní formulář.