Přeprava lodí po ČR a EU

Nemáte potřebné řidičské oprávnění?

Nevlastníte vůz s dostatečně dimenzovaným tažným zařízením?

Nemáte dostatek zkušeností s vlečením dlouhých, širokých a těžkých vleků?

Nezoufejte!

Nabízíme Vám vnitrostátní i mezinárodní přepravu jakéhokoliv druhu lodě. Převážíme plachetnice, motorové čluny a jachty, ale třeba i nafukovací čluny s pevným dnem. Jsme schopni přepravit jakkoliv dlouhou a těžkou loď, a to jak v rámci České republiky, tak po celé Evropské unii.

S přepravou lodí máme dlouholeté zkušenosti. Každoročně pro naše klienty dopravujeme celou řadu lodí do přímořských států, především do Chorvatska, a na konci sezóny se s nimi zase vracíme zpět do našich zimovišť. Našich služeb mnohokráte využili také zákazníci, kteří si zakoupili loď v zahraničí a potřebovali odborné poradenství či osobní technickou asistenci při prohlídce lodi.

V případě, že si to charakter lodi vyžaduje, zabezpečíme potřebná doprovodná vozidla a plnou technickou asistenci pro hladké absolvování trasy. U transportů, které by mohly představovat zvýšené riziko, celou trasu dopředu pečlivě plánujeme a podnikáme i zkušební průjezd tratí, abychom byli připraveni na jakékoliv neočekávané komplikace.  Samozřejmostí je vyřízení veškerých potřebných formalit s dotčenými orgány – povolení, technické kontroly, vyřízení nezbytných dokladů.

Součástí transportu může být i spuštění a vytažení lodi z vody, technická příprava lodi na přepravu, zabezpečí lodi a jejího vybavení proti případnému poškození během přepravy a další služby.

Máte zájem o naše služby? Zavolejte nám nebo využijte náš kontaktní formulář.