O nás

 

Vážení zákazníci,

Milan Maruš_250pxjmenuji se Milan Maruš a jsem jachtař – tělem i duší. Teprve poté jsem majitelem firmy YachtCentrum a hlavním servisním technikem v jedné osobě.

Lodě vpluly do mého života před více jak 20 lety a vášeň pro ně mě nepustila dodnes. Jsem jeden z těch šťastlivců, pro něž se stal koníček milovaným zaměstnáním. Mé původní povolání je automechanik. Roky jsem pracoval ve značkových servisních dílnách v zahraničí, kde jsem sbíral cenné zkušenosti. Ty nyní uplatňuji ve své vlastní firmě, kde se osobně věnuji především servisu lodních motorů všech druhů. Troufám si však tvrdit, že o lodích vím první poslední.

YachtCentrum poskytuje kompletní jachtařský servis pro motorové lodě i plachetnice. Mezi stěžejní služby patří servis a opravy lodí, zimování a uskladnění lodí, renovace a inovace lodí, servis lodních motorů, spouštění a vytahování lodí z vody, montáže doplňků a příslušenství, přeprava lodí po ČR a EU nebo třeba kondiční plavby.

Z dalších služeb jmenujme provádění antifouling nátěrů, výrobu teakových podlah a palub na míru, před a posezónní prohlídky lodí, montáž nezávislých topení Webasto, dodávky a montáž lodních navigací, plotterů a radarů značky Garmin, mytí lodí či servis přívěsných vozíků a jejich sezónní uskladnění.

Moje podnikatelská filozofie je strohá:

O každou zákaznickou loď se postarat tak, jako by to byla moje vlastní.

Milan Maruš

majitel